DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO SRDCE NA DLANÍCH 2018

Celá akce se blíží neuvěřitelnou rychlostí, dovolte mi prosím tedy, abychom Vám stručně představili „naše“ dětičky a proč že je vlastně tak důležité, aby se nás 1.9.2018 sešlo co nejvíce.

Jak jsme již zmínili, veškerý výtěžek z akce bude věnován právě našim dětem, kteří do toho šli statečně s námi.

1. Tomík, 6 let. Tomíkova diagnóza se nazývá Septooptická dysplázie a atrofie zrakového nervu. Tomík je zcela nevidomý a rozpozná pouze světlo a tmu. Vybrané penízky rodina využije na cesty do Brna a speciální pomůcky do školy.

2. Karolínka, 5 let. Karolínka trpí dětskou mozkovou obrnou. Vybrané penízky rodina využije na speciální rehabilitace na klinice Axon v Praze ve speciálním kosmickém oblečku, které pojišťovna bohužel neproplácí.

3. Klárka, 11 let. Klárka trpí kvadruspastickou dětskou mozkovou obrnou a epilepsií. Penízky by rodině pomohly na koupi speciálního mixéru pro úpravu jídla.

4. Michalka, 14 let. Michalka také trpí dětskou mozkovou obrnou. Peníze využijí pro koupi auta se speciální úpravou na vozíček.

Prosíme všechny, kdo se akce nemohou zúčastnit a chtěli by přispět přispět, můžete peníze zasílat i na účet pro celou akci.
Číslo účtu: 115-7068720217/0100

Věnujte prosím pozornost variabilnímu symbolu!

Pro platbu triček uvádějte VS: 33333

Pro platbu fotbalového turnaje VS: 55555

A pro sponzorské dary VS: 77777

Ještě jednou přikládám stanovy pro celou akci. Pouze malá změna v kapelách – Brutální jahoda 16:30 a Rathaus 23:00

!!!VSTUP PRO DĚTI DO 15 LET ZDARMA!!!

Mějte srdce na dlaních