BLANICKÉ OKRUHY 2018

Z DŮVODU NEPŘÍZNIVÉHO POČASÍ  JSOU VŠECHNY KATEGORIE BLANICKÝCH OKRUHŮ ZRUŠENY !!!

OMLOUVÁME SE, bezpečnost závodníků je pro nás důležitější.

Zdravím všechny,

tak tu máme další rok a s ním i další ročník jistě oblíbeného MTB závodu Blanické okruhy. Pro letošní ročník 2018 jsme se rozhodli udělat pár změn. Hlavní změna je zařazení závodu Blanické okruhy do akce kterou také pořádá náš spolek zaměřenou na  podporu dětí. Akce se jmenuje SRDCE NA DLANÍCH. O té se také dočtete na našich stránkách.

Teď ale zpátky k závodu. Na uvedeném odkazu  si můžete přečíst propozice  pro letošní ročník který se bude konat 1.9.2018.

Trasa je stejná jako na minulých ročnících to znamená. TRASA B je jeden okruh, TRASA A jsou okruhy dva.

 

https://mapy.cz/s/2SnKj

Pro děti od 10 – 15 let jsme si připravili TRASU C – malý Blanický okruh. Je to lehká varianta kterou určitě zvládnou za doprovodu a dohledu našich teamových závodníků. Trasa tohoto závodu vypadá takto.

https://mapy.cz/s/2SnJ4

Přesný popis i s výškovým profilem najdete v propozicích závodu, které si můžete stáhnout. Tam jsou kompletní informace o závodu i akci SRDCE NA DLANICH se kterou  letošní ročník souvisí.

Jelikoš jsme se letos zaměřili na děti připravili jsme letos jestě jednu novinku a tou je TRASA D. Ta se dělí na odrážedla a děti na kolech do 5 let a děti na kolech do 9 let.

Vice se opět dočtete níže v propozicích závodu, kde jsou všechny informace o trasách A, B, C, D.

To by bylo na úvod vše, ostatní informace se dozvíte v propozicích. Těšíme se a pevně věříme, že i vy se přidáte a společně se sejdeme 1.9.2018 v Kozmicích na fotbalovém hřišti, kde na nás čeká nabitý program.

Celý den bude probíhat fotbalový turnaj, cyklistické závody a fitness cvičení, kde se můžete těšit na lekce tabaty, zumby, trx a mnoho dalších. Po ukončení sportovní části dne a vyhlášení výsledků zpříjemní večer vystoupení mnoha kapel. Milovníci jídla si vyberou ze sortimentu od halušek s bryndzou až po pečené sele. Pro nejmenší zábava připravena
v podobě skákacích hradů a dalších atrakcí.

Cílem projektu „Srdce na dlani“ je co nejvíce podpořit děti, které do toho jdou s námi. Předání výtěžku z celého dne proběhne formou poukazu s finanční částkou ze sportovní části dne. V areálu fotbalového hřiště budou nabízeny předměty s logem „Srdce na dlaních“. Zakoupením také přispějete. Celý den bude možnost sledovat nárůst finančního obnosu na LED obrazovce, na který jste právě vy přispěli svoji účastí. A nejen to! Po skončení akce, dojde také k předání celkového výdělku z občerstvení!

Zde se můžete seznámit s propozicemi závodu Blanické okruhy 2018 :

Propozice BLANICKÉ OKRUHY 2018 Final