SRDCE NA DLANÍCH 2018

„Nejužitečnější ze všech umění je umět být užitečný“ (Benjamin Frenklin)

To je důvod, proč celý nápad vznikl! Důvod být alespoň trochu užitečný. Spojit lásku ke sportu
a příjemné s užitečným.

Pevně věříme, že i vy se přidáte a společně se sejdeme 1.9.2018 v Kozmicích na fotbalovém hřišti, kde na nás čeká nabitý program.

Celý den bude probíhat fotbalový turnaj, cyklistické závody a fitness cvičení, kde se můžete těšit na lekce tabaty, zumby, trx a mnoho dalších. Po ukončení sportovní části dne a vyhlášení výsledků zpříjemní večer vystoupení mnoha kapel. Milovníci jídla si vyberou ze sortimentu od halušek s bryndzou až po pečené sele. Pro nejmenší zábava připravena
v podobě skákacích hradů a dalších atrakcí.

Cílem projektu „Srdce na dlani“ je co nejvíce podpořit děti, které do toho jdou s námi. Předání výtěžku z celého dne proběhne formou poukazu s finanční částkou ze sportovní části dne. V areálu fotbalového hřiště budou nabízeny předměty s logem „Srdce na dlaních“. Zakoupením také přispějete. Celý den bude možnost sledovat nárůst finančního obnosu na LED obrazovce, na který jste právě vy přispěli svoji účastí. A nejen to! Po skončení akce, dojde také k předání celkového výdělku z občerstvení!

Podpora :

akci SRDCE NA DLANÍCH podporují i známé osobnosti. Podívejte se na odkaz níže a přijeďte se podívat, zacvičit si či prohodit pár slov a poslechnout si rady od profesionála Jana Turka.

https://kulturistika.ronnie.cz/c-30068-treninkovy-videolog-jan-turek-05-2018.html

Propozice a všeobecná ustanovení sportovního dne SRDCE NA DLANÍCH na odkazu níže :

Propozice SRDCE NA DLANÍCH Final