Kulturistické soutěže 2017 s učastí FitnessBikers Teamu

POZOR : V posilovně v Nuzbelích trénuje mistr Čech a vicemistr ČR v kulturistice !!!

Úžasnými úspěchy se nyní může pochlubit jeden ze zakládajících členů Fitness Bikers Team Nuzbely Martin Křivánek, který se na novou jarní sezónu 2017 v kulturistických soutěžích špičkově připravil a sbírá jedno ocenění za druhým.

Hned v jedné z prvních soutěží ? Mistrovství Čech mužů a žen v kulturistice, physique, bodyfitness a bikiny fitness 2017, které se konalo 16. dubna v Kutné Hoře, zvítězil v kategorii do 67,5 kg a svou formu následně potvrdil o týden později v Lysé nad Labem na Mistrovství ČR, kde se stal vicemistrem ČR v této váhové kategorii. Druhý byl i v pohárové soutěži RCO Fitness Cup v kategorii mužů do 80 kg, která se konala 30. dubna v Olomouci. Držme Martinovi palce do ještě 2 dalších pohárových závodů, ať to opět cinkne.

Dne 6.5.2017 se v Rakovníku konala další soutěž v kulturistice FFF Cup 2017, kde se utkal náš Martin a dalšími 8 soutěžícími tentokráte v kategorii kulturistika mužů do 80kg. Martinovi se vše opět povedlo a vybojoval krásné 2. místo. Moc gratulujeme.

Dne 7.5. se v České Lípě konala poslední letošní soutěž v Kulturistice BFC Cup 2017, kde se náš Martin utkal s dalšími 12 soutěžícími tentokráte v kategorii mužů do 180 cm. Martin do toho dal vše a dopadlo to nejlépe jak mohlo. Podařilo se mu všechny soupeře porazit a odvezl si vytouženou zlatou medaily. Po krásných stříbrných místech ukončil letošní šňůru soutěží nejlépe jak mohl.

Martinovi patří velká gratulace a obdiv.

Na odkazu se můžete podívat jak to na soutěži vypadalo.

Na více fotek našeho šampióna Martina se můžete podívat na následujícím odkazu : http://fitnessbikersteam.rajce.idnes.cz/

 

SEZONA 2017 U KONCE !!!

Moji milí přátelé, kulturistickou sezonu 2017 mám za sebou a i přesto, že jsem to na FB nikdy neuděl, rád bych napsal malé ohlédnutí, pokud budete mít sílu, může si počíst
Absolvoval jsem pět soutěží v různých kulturistických kategorií, měl jsem to štěstí, že jsem se vždy probojoval na stupně vítězů:

 

Místrovství Čech můžů a žen
– mistr Čech, kulturistika do 67,5 kg
Mistrovství České republiky můžů a žen
– vicemistr České republiky, kulturistika do 67,5 kg
RCO Fitness Cup
– 2. místo, kulturistika do 80 kg
FFF Cup + Mistrovství České republiky ve fitness
– 2. místo, kulturistika do 80 kg
BFC Cup
– 1. místo, klasická kulturistika do 180 cm

Sezona to byla náročná, ale pro mě velice vydařená!!! Nicméně než začne příprava na další závody, rád bych poděkoval lidem, kteří tu strasti plnou cestu za úspěchem absolvovali semnou nebo mi fandili nebo prostě jenom snášeli moje všelijaké nálady, kterých nebylo málo 🙂
V prvé řadě bych chtěl poděkovat svojí rodině Jana Křivánková, Tomáš Křivánek a také Jana Horová, kterou beru také jako člena rodiny. Tito tři lidé pro mě znamení strašně moc, celý ten rok přípravy při mě stály, pomáhali mi s osobními věcmi, tréninkem, přípravou jídla, ale i s provozováním posilovny v Nuzbelích a s mnoho dalším….obrovský DÍK!!!!!
Na mé, troufám si říct skvělé formě, se letos dost podepsal můj nový trenér Jan Turek. Honza mi v mnoha směrech otevřel oči a já měl po dlouhé době nad sebou člověka, o jehož názory a rady jsem se mohl opřít. Již jsme navázali spolupráci na další sezony, takže v dalších letech už to bude na podiu jenom cinkat 🙂 Velké dík patří také Miroslav Pražma, který mi byl sparingem v dietě a umožnil mi cvičit za luxusních podmínek ve Fitness OC Slunce. Nesmím zapomenout ani na Tomáš Vykydal se kterým jsme byli neustále ve spojení a probírali jak forma graduje ?
A samozřejmě nesmí chybět poděkování všem známým, kteří mi drželi palce, mým cvičencům, kteří mi jezdili fandit na závody a to jak z posilovny v Nuzbelích tak z posilovny v Táboře. Děkuji lidem, co mi posílali přáníčka a gratulace do zpráv, lidem co dávali like k mým fotkám ze závodů.

Nerad bych na někoho zapomněl, zkrátka děkuji všem, co mě jakýmkoliv způsobem podporují!!!

Sportu zdar
Děkuji